OBM

Bölgenin En deneyimli ve En güçlü Takımı olmak sorumluluk gerektirir. bu bilinç ile siz değerli dostlarımıza verdiğimiz hizmet ve aldığımız sorumluluğun farkındayız. daha fazlası için iç ve dışta sürekli yenilenmekteyiz. Bizimle kalın güncelliğinizi koruyun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Adres: Reşatbey Mahallesi, 62013. Sk
    (15. Sk.), 01120 Seyhan/Adana/Türkiye
  • Telefon: +90-322-453-1156
  • Email: info@obm.com.tr
This is the product title
Océ Arizona 318 GL

Océ Arizona 318 GL

Océ Arizona 318 GL düz yatak yazıcı, daha küçük baskı üreticilerine ödüllü, yüksek kaliteli UV düz yatak baskı dünyasına girme imkanı sunan yüksek kapasiteli bir tanıtım modelidir. Océ Arizona 360 GT yazıcıyla aynı sağlam platform üzerinde kaliteli baskı imkanını, hafif üretim ortamları için belirlenmiş bir fiyatla sağlar. Bu çekici fiyat, daha düşük hacimli talepleri olan matbaalar ve işaret üreticiler için ürünü erişilebilir hale getirirken her Océ Arizona Serisi yazıcıda bulunan tüm kalite ve çok yönlülük özellikleri sunulmaya devam eder.

Faydalar

  • Tabela üreticileri, küçük baskı sağlayıcıları ve reprografi ile uğraşanlar artık ödüllü Océ Arizona Serisi UV düz yatak yazıcıların tüm kalite ve çok yönlülük özelliklerini uygun bir fiyata edinebilir.
  • Océ Arizona 318 GL yazıcının fiyatı, orta ölçekli Océ Arizona 360 GT modelinden yaklaşık yüzde 35 daha düşüktür. Gerçek düz yatak kalitesine ve kapasitesine ihtiyaç duyan, ancak büyük bir sermaye yatırımında bulunamayan grafik üreticileri için idealdir.


Detaylı Özellikler

Océ Arizona 318 GL ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Gerçek düz yatak baskı


Bir Océ Arizona 318 GL düz yatak yazıcının gerçek düz yatak kapasitesine sahip olabilecekken, neden bir hibrid yazıcıyla yetinesiniz? Ayrıca, satış noktası teşhir grafikleri, teşhir grafikleri, posterler, afişler, arkadan aydınlatmalı grafikler ve müşterilerinizin hayal edebileceği neredeyse her teşhir grafiği uygulamasının oluşturulmasında daha fazla esneklik ve maksimum fırsat için fabrikada eklenen Beyaz Mürekkep özelliğini seçebilir veya Rulo Ortam Seçeneğini ekleyebilirsiniz.

Çeşitli isteğe bağlı giriş ve çıkış yapılandırmaları


Temel yapılandırmasıyla da çok yönlü bir yazıcı olan Océ Arizona 318 GL için daha fazla olanak sağlamak üzere kullanabileceğiniz popüler seçenekler mevcuttur.

Océ Arizona 318 GL baskıları çevreye en az etkiyle gerçekleştirir


Océ Arizona 318 GL yazıcı, elektrik ve mekanik güvenliğinden elektrik ve partikül emisyonları ve muafiyete kadar çok çeşitli konuları kapsayan uzun bir sağlık ve güvenlik yönergeleri ve standartları listesiyle uyumludur. Bu standartlar arasında CE, TÜV (UL, CSA ve diğerlerine eşdeğer), Berufsgenossenschaft ve başka standartlar bulunmaktadır.
Océ Arizona 318 GL, uçucu organik bileşikler (VOC) içermeyen UV hızlı kuruyabilen mürekkepler kullanır; yalnızca ofis derecesinde havalandırma gerektirerek baskı ortamında ısıtılması/soğutulması gereken hava hacmini azaltır ve bunun sonucunda önemli enerji tasarrufları sağlar. Océ Arizona 318 GL, 220/240 VAC'de 16 Amper'den daha az elektrik tüketir. Son olarak, Océ Arizona 318 GL, dış sıkıştırılmış hava kaynağı gerektirmeyerek operasyonel maliyetleri ve enerji maliyetlerini daha da düşürür.

TEKNOLOJI

Yazma teknolojisi

Océ VariaDot® Görüntüleme Teknolojisi'ni kullanan piezoelektrik mürekkep püskürtmesi
Renk başına bir değişken noktalı baskı kafası

Mürekkep

800 ml boyutunda hızlı değiştirilebilir mürekkep torbalarında siyah, mavi, macenta, sarı renkli UV hızlı kuruyabilen mürekkepler (yalnızca beyaz 1 litre)

Format

Sert ortamı veya nesneleri sabit tutmak için vakum tablalı gerçek düz yatak
Gerçek rulodan ruloya (Rulo Ortamı Seçeneği ile)

BASKI HIZI VE ÇÖZÜNÜRLÜK

Baskı Hızı

18,0 m2/saat hıza kadar çıkabilen Hızlı Mod
12,2 m2/saat hıza kadar çıkabilen Üretim Modu
8,4 m2/saat hıza kadar çıkabilen Kalite Modu

Çözünürlük

Boyutları 6-42 pikolitre arasında değişen damlacıklar. Sonuç, daha önce yalnızca 1440 dpi veya daha yüksek çözünürlüklerde görülen netliğe sahip, fotoğrafa yakın görüntü kalitesidir. 6 pt kadar küçük boyutta mükemmel metin bastırın.

ORTAMLAR

Sert ortam boyutu

125 cm G x 250 cm U x 48 mm T

Sert ortam baskı genişliği

Kenardan kenara (tam boşaltma)

Rulo ortam boyutu

90 cm - 220 cm genişlik

Ortam çeşitliliği

Océ, çeşitli iç ve dış mekan kağıt ürünlerinin yanı sıra kendinden yapışkanlı vinil, reklam ve kumaş da dahil olmak üzere geniş bir rulo bazlı ortam çeşitliliği sağlar.

Ortam kullanımı

Düz Yatak ve Rulo Ortamı Seçeneği bağımsız olarak çalışır, ortam türleri arasında dönüştürme yapılması gerekmez.

GÖRÜNTÜ IŞLEME VE BAĞLANTI

Elektrikli

2 x 50 Hz, 200-240 VAC, tek fazlı, 16 A
2 x 60 Hz, 208-240 VAC, tek fazlı, 16 A

Çalışma ortamı

Sıcaklık: 18˚C - 30˚C
Bağıl Nem: %30 - %70, yoğuşmasız

Fiziksel

Yalnızca yazıcı: 4,1 m x 2,0 m; 473 kg, kutusundan çıkarılmış
Yazıcı + Rulo Ortam Seçeneği: 4,1 m x 2,3 m; 650 kg, kutusundan çıkarılmış

DIĞER

Océ Hizmeti ve Desteği

Océ Hizmeti ve Desteği, en yüksek yazıcı çalışma sürelerini sağlayarak müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Her müşterinin özel gereksinimlerine göre düzenlenmiş çeşitli Océ Hizmet Sözleşmesi seçenekleri mevcuttur. Ayrıntılı bilgiler DG yazıcıları için Océ Hizmeti ve Desteği broşüründe açıklanmaktadır.

Bu form daki talep sadece Yukarıda Marka ve Modeli Belirtilen ürün içindir.