OBM

Bölgenin En deneyimli ve En güçlü Takımı olmak sorumluluk gerektirir. bu bilinç ile siz değerli dostlarımıza verdiğimiz hizmet ve aldığımız sorumluluğun farkındayız. daha fazlası için iç ve dışta sürekli yenilenmekteyiz. Bizimle kalın güncelliğinizi koruyun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
 • Adres: Reşatbey Mahallesi, 62013. Sk
  (15. Sk.), 01120 Seyhan/Adana/Türkiye
 • Telefon: +90-322-453-1156
 • Email: info@obm.com.tr
This is the product title
Océ PlotWave 450

Océ PlotWave 450

Yeni Océ PlotWave 450, karmaşık belgeleri hızla basmak, geniş format projeleri daha hızlı bitirip kolayca paylaşmak ve aynı zamanda gizli bilgileri korumak isteyen ekipler için ideal, bağımsız çok işlevli sistemdir.

Faydalar

 • ClearConnect çoklu dokunmatik kullanım ve şimdi uniFLOW yazılımıyla kolay kullanım
 • Tam bulut entegrasyonu; bulut sistemleri, depolama ortamları ve Active Directory ile baskı işlevleriyle veri esnekliği. Opsiyonel çıkarılabilir sabit sürücüyle birlikte gelir
 • Yeni, daha güçlü Windows 8 POWERsync denetleyici ve sistemi uykudan baskıya 30 saniyede geçiren Océ Radiant Fusing teknolojisiyle gelişmiş üretkenlik
 • Yeni Océ Publisher Select 2 ve Océ Repro Desk ile ClearConnect iş akışını kullanarak zaman kazandıran iş akışları
 • Océ image Logic ve yeni tarama şablonları sayesinde bir arada hızlı, profesyonel baskı, renkli tarama ve fotokopi
 • 600 x 1200 dpi piko teknolojisiyle üstün kalite
 • 2 veya 4 rulo kağıt kapasitesiyle istikrarlı olarak dakikada 8 adet A1/D boy yaprak üreten verimli baskı
 • Kullanıcı arabirimi üzerinden doğrudan kontrol edilebilen Océ PlotWave katlayıcı entegrasyonuyla üretken belge teslimi
 • FIPS uyumlu özellikler ve disk şifrelemeyle sunulan ve Kimlik Doğrulama ve Kart okuyucu işlevleriyle zenginleştirilen gelişmiş güvenlik
 • Sessiz çalışan uyku modu; yer kazandıran ergonomik, tek taban alanlı tasarım, enerji verimliliği ve süper düşük ozon emisyonları dahil insan ve çevre dostu sistem


Detaylı Özellikler

Canon Océ PlotWave 450 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

İstikrarlı, sorunsuz üretkenlik


Océ PlotWave ClearConnect dokunmatik ekran, karmaşık belgelerin üretilmesini basitleştiren sezgisel bir kullanıcı deneyimi için tablet gibi çalışır. Birkaç teknik belge grubunu basit bir şekilde oluşturmanıza, basmanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için işler Océ Publisher Select 2 kullanılarak gönderilir. 

Windows için Océ Geniş Format Yazıcı Sürücüsü ile belgeleri basmadan önce önizleyerek karmaşık çizimleri üretirken olası hataların önüne geçebilirsiniz. Océ Teslim Tepsisine 42 inç genişliğe kadar en fazla 150 yaprak, kullanışlı ve ergonomik bir yükseklikte yığılabilir. Tam entegre Océ PlotWave katlayıcı, zaman kazandırmak ve düzenli çalışmanıza yardımcı olmak için otomatik olarak kaliteli katlanmış belgeler üretir. 

Her zaman profesyonel kalitede sonuçlar


Bu ödüllü çok işlevli cihaz, CAD ortamı için üretilmiştir. Yeni nesil baskı kalitemiz ve su geçirmez teknolojimiz sayesinde hem ofiste hem de sahada yoğun kullanıma dayanıklı, yüksek kaliteli siyah beyaz belge grupları üretir. Dakikada 8 sayfa A1/D boyutlu kağıt basılabilir. Orijinal belgelerdeki kırışıklıkların ve katların çıktıda çıkmamasını sağlayan ve renkleri güçlendiren Océ Image Logic sayesinde fotokopi ve tarama da olağanüstü kalitede olur. 

Yerleşik maliyet verimliliği


Kıyaslanabilir sistemlerden daha uzun ömürlü olan dayanıklı yapının yanı sıra enerji verimliliği ve Océ Radiant Fusing gibi özelliklerle operasyonel maliyetlerinizi düşük düzeyde tutarız. 

Verimliliği artırın


Sessiz moddan baskı teslimine yalnızca 30 saniyede geçerek zaman ve para kazandıran ödüllü Océ Radiant Fusing teknolojimizle çalışmaya hemen başlayın. Bu model geleneksel yazıcılara kıyasla size her gün bir saat kazandırabilir ve enerji maliyetlerini yarıya indirebilir. Her yerde, her zaman baskı alabilirsiniz. Yalnızca ağa bağlı WiFi yönlendirici ile akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızı kullanarak teknik dosyalara buluttan erişebilir ya da Océ Mobile WebTools'u kullanarak bunları baskıya gönderebilirsiniz. Sonra üretken POWERsync denetleyicimizi kullanarak çoklu baskı, tarama ve fotokopi görevlerini aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. 

Yüksek güvenlik düzeylerini sağlar


POWERsync denetleyicimizde bulunan Windows 8 gömülü platform sayesinde gizli bilgileri korumak için en yeni güvenlik özelliklerini kullanırsınız. Açık arabirimli olan POWERsync denetleyici, operasyon veya güvenlik sorunlarıyla uğraşmadan bu yazıcıyı uniFLOW gibi mevcut donanım ve yazılımlara entegre etmenizi sağlar. 

Çevreye karşı duyarlı olun


Océ PlotWave 450 hem insanları hem de gezegeni korur. Geleneksel sistemlere kıyasla en düşük ozon emisyonlarına ve en düşük gürültü ve ısı düzeylerine sahiptir. Kapalı toner sistemi ise kullanıcıların toner dökmesini ve solumasını önler. Bu sayede kullanıcılar makinenin yakınında rahatça çalışabilir. Son olarak, Epeat Bronze sertifikasyonuyla tamamen uyumludur.

TEKNOLOJİ

Ürün açıklaması

Renkli tarayıcıya sahip siyah beyaz hepsi bir arada geniş format baskı/fotokopi/tarama sistemi

Görüntüleme teknolojisi

Elektrofotografi (LED), organik fotoiletken (OPC), temiz kapalı toner sistemi, Océ Radiant Fusing teknolojisi

Toner/ Mürekkep türü

Océ siyah toner: 0,450 kg/şişe

Yazdırma hızı

Siyah beyaz: Dakikada 8 adet A1 boy, dakikada 4 adet A0 boy

Baskı çözünürlüğü

600 x 1200 dpi

GENEL

Yapılandırma

Yazıcı veya çok işlevli 2 ya da 4 rulo

Ana ünite boyutu (G x D x Y)

Kompakt tasarım: 1527 x 803 x 1495 mm (üst teslim tepsisi dahil)

Ana ünite ağırlığı

240 kg

Sertifikasyonlar

CE, TUV GS, CETECOM, C-UL-US, Energy Star 2.0, FEMP, Rohs, CCC, VCCC

KAĞIT KULLANIMI

Kağıt ruloları

2 ya da 4 rulo

Kağıt kesme

Hızlı ve kolay bir şekilde kağıt değiştirmek için çekmecede kesiciler bulunur

Maksimum kağıt kapasitesi

2 rulo: 365 m2 4 rulo: 730 m2

Kağıt ağırlığı

60 - 110 g/m2

Rulo genişliği

297 - 914 mm

Baskı uzunluğu

Minimum: 279 mm - Maksimum: 176 metre

Çıktı teslimi

Entegre üst teslim tepsisi

Ortam türü

Kağıt: Düz kağıt, Asetatlar, Yarı Saydam, Geri Dönüştürülmüş kağıt, Kaliteli kağıt, Parşömen, Renkli kağıt, Üst Etiket kağıdı FSC, Kırmızı Etiket kağıdı PEFC, Siyah Etiket kağıdı PEFc, Yeşil Etiket FSC, Geri Dönüştürülmüş Beyaz FSC, Şeffaf Kağıt, Şeffaf Kağıt FSC, Polyester film, Polyester film antistatik, Kontrast Film, Net Polyester Film, Çift Mat Polyester Film, Beyaz Opak Polyester Film, Yarı Saydam Kaliteli Kağıt, Kaliteli Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kaliteli Kağıt, Parşömen, Üst Etiketli, Geri dönüştürülmüş kağıt, Geri dönüştürülmüş düz kağıt, Saydam

KULLANICI ARABİRİMİ

Açıklama

Océ ClearConnect çoklu dokunmatik kullanıcı arabirimi

Boyut (GxDxY)

300 x 220 x 40 mm. Dokunmatik ekran: 10,4 inç

Çözünürlük

800 x 600 piksel

Renk sayısı

16,2 Milyon

Teknoloji

İzdüşümsel kapasitif dokunma

Kullanım

3 düğme: [Uyandırma], [Durdurma, yarıda kesme, iptal etme], [Giriş]. 
Çoklu dokunmatik işlevler: sıkıştırma, kaydırma, hafifçe vurma, yakınlaştırma, gezdirme

Özellikler

Görüntü optimizasyonu: Eğme (-4 ile +45 derece arası) ve döndürme (-45 ile+180 derece arası). Durum ışığı (kırmızı, turuncu, yeşil). Gösterge ışıklı USB arabirimi

DENETLEYİCİ

Açıklama

Windows 8 Embedded, 64 bit ile yüksek performanslı Océ POWERsync denetleyici

İşlemci

Çift Çekirdekli G1620 @ 2,70 GHz

Bellek

4 GB DDR3 (standart)

Video

Intel HD Grafik Kartı, 1 GHz

Sabit disk

500 GB, 7200 rpm (standart)

Arabirim

Ethernet 100 Mbit/s, 1 Gbit/s
TCP/IP: DHCP, IPv4, IPv6, HTTPS
Bulma: APIPA, WS Bulma, SNMP

Sayfa tanımlama dili

TIFF, JPEG, HPGL, HPGL2, DWF, C4, Calcomp 906/907/951, CALS, NIRS, NIFF, PS/PDF (opsiyonel)

Güvenlik

E-kırpma, IPSec, IP filtreleme/Erişim Kontrolü Listeleri, HTTPS, denetim kaydı, ağ protokolünü etkinleştirme/devre dışı bırakma, LDAP entegrasyonu, Active Directory Entegrasyonu (opsiyonel), Tarama/fotokopi/baskı için yerel ClearConnect kullanıcı panelinde kullanıcı kimliğini doğrulama (LDAP/Active Directory kimlik bilgileri, akıllı kart). HTTPS sertifikaları yapılandırma. Çıkarılabilir sabit disk seçeneği, Opsiyonel FIPS 140-2 Onaylı Güvenilir Platform Modülü (TPM) ve BitLocker tabanlı sabit disk şifreleme, sabit disk silme (Yalnızca Disk Şifreleme ile), Yapılandırılabilir CA sertifikası, Ağ Bağlantı Noktaları ve Protokollerini Devre Dışı Bırakma, Güvenlik Olayı Kaydı, Opsiyonel Tek Oturum Açma (cihazda).

Bulut desteği

WebDav ve/veya Microsoft® SharePoint®, Dropbox®, Box.com, box.net, Google® Drive®, Microsoft® OneDrive®, Amazon Cloud Drive®, Cloudsafe®, MyDisk®, PlanWell Collaborate gibi üçüncü taraf sağlayıcılar aracılığıyla sınırsız kullanıcı ve/veya yönetici kimlik doğrulamalı bulut desteği. Bulut kullanıcısı kimlik doğrulaması yönetici tarafından önceden yapılandırılabilir ya da ilgili buluta erişirken kullanıcı tarafından yapılabilir

Dönüştürmeler

Ölçekleme; Ölçekleme (sayfaya sığdırma, görüntü çok büyük olduğunda kırpılmasını önlemek için veya özel faktöre göre küçültme, sayfa boyutunu standart boyuta ölçekleme), Döndürme, Kaydırma (otomatik veya kullanıcı tanımlı), İz/ön kenar ekleme/kaldırma, Ayna, Poster modunda siyah yoğunluğu, Baskı optimizasyonu (standart, satırlar/metin, poster). Renk Vurgusu ve Koyu Renkli Orijinal. Silinecek alan (önemli alan)

TARAYICI

Açıklama

Océ Image Logic teknolojisine sahip Kontak Görüntü Sensörlü (CIS) Renkli tarayıcı

Tarama çözünürlüğü

600 x 600 dpi

Tarama hızı

14,6 m/dk. Siyah beyaz tarama;
9,7 m/dk. Fotokopi;
4,8 m/dk. Renkli tarama

Tarama formatı

TIFF, PDF, PDF/A, JPEG, CALS, çok sayfalı PDF, çok sayfalı PDF/A ve çok sayfalı TIFF

Tarama şablonları

Ortak tarama ayarlarını ve hedeflerini standartlaştırmak için neredeyse sınırsız sayıda tarama şablonu

Tarama hedefi

Océ Mobile WebTools, WebDav Clouds, PlanWell Collaborate aracılığıyla yerel USB bellek, FTP, SMB, Denetleyicide Akıllı Gelen Kutusu, Opsiyonel Yerel Ana klasör (LDAP), mobil cihaz.

Orijinal genişlik

208 - 914 mm

Orijinal uzunluk

208 mm - 16 m

Orijinal kalınlık

Maksimum 0,8 mm (sert olmayan belgeler)

Yakınlaştırma

Standart formata ölçekleme. Özel: %10 - %1000

Önceden ayarlanmış modlar

Çizgiler ve metin, Çizgiler ve metin taslağı, Katlanmış çizgi ve metin, Fotoğraf, Renkli, Koyu renkli orijinal, Ozalit, Renkli vurgu, Diazo

Tarayıcı boyutu (GxDxY)

1097 x 308 x 140 mm

Tarayıcı ağırlığı

25 kg

ÇEVRE

Ses seviyesi

Sessiz mod (Bekleme ve uyku): 25 dB'den az
Baskı modu: 55 dB'den az

Ozon yoğunluğu

<0,001 mg/m3, < 0,000473 PPM (izin verilen değer sınırının %0,05'i)

Isı emisyonu

Hazır: 72 W, Etkin: 1,6 kW

Güç gereksinimleri

90 - 240 V, 50/60 Hz

Güç tüketimi

Uyku modu: 1 W 
Hazır mod: 88 W 
Aktif mod: 1,5 KW

Donanımın geri dönüştürülebilirliği

Çelikten veya yüksek oranda geri dönüştürülebilir plastikten yapılmıştır: Motorun %95'e kadar olan kısmı atık malzemeden dönüştürülmüş veya geri dönüştürülmüş olabilir. Kalan %5'lik kısım zehirli olmayan atık malzemeden oluşur.

Geri dönüştürülebilir toner muhafazası

Şişeler yüksek oranda geri dönüştürülebilir HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) maddesinden yapılmıştır

İŞ AKIŞI

Açıklama

Tek tek belgelerin veya kümelerin eşzamanlı baskı, fotokopi ve taraması

Yazıcı sürücüleri

Microsoft® Windows® için Océ Geniş Format Yazıcı Sürücüsü 2, Océ PostScript® 3 sürücüsü, iOS®, Android® ve BlackBerry® için Océ Mobile WebTools, iOS® ve Android® için Océ Publisher Mobile, Océ Publisher Express, Océ Publisher Select 2.

İş yönetimi

Geçmiş özelliğine sahip kişiselleştirilmiş Akıllı Gelen Kutusu, Sıra yönetme, Océ Express WebTools, Güvenli kumanda erişimi, uzaktan kapatma ve yeniden başlatma

Muhasebe

Océ Account Centre (Opsiyonel)

SEÇENEKLER

Donanım

Kağıt kapasitesini 365 m2'den 730 m2'ye çıkarmak için ek 2. rulo çekmecesi seçeneği, yazıcının üzerine yerleştirilen Océ Scanner Express, çıkarılabilir sabit disk, İklim Kontrolü, TPM modülü, Océ PlotWave katlayıcı, Kapasiteyi 200 sayfaya kadar artırmak için Océ Teslim Tepsisi.

Yazılım

Océ View Station, Adobe® PostScript ®3/PDF dosya yorumlayıcısı, Océ Reprodesk, Océ Account Center.

Bu form daki talep sadece Yukarıda Marka ve Modeli Belirtilen ürün içindir.