OBM

Bölgenin En deneyimli ve En güçlü Takımı olmak sorumluluk gerektirir. bu bilinç ile siz değerli dostlarımıza verdiğimiz hizmet ve aldığımız sorumluluğun farkındayız. daha fazlası için iç ve dışta sürekli yenilenmekteyiz. Bizimle kalın güncelliğinizi koruyun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
 • Adres: Reşatbey Mahallesi, 62013. Sk
  (15. Sk.), 01120 Seyhan/Adana/Türkiye
 • Telefon: +90-322-453-1156
 • Email: info@obm.com.tr
This is the product title
imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT

imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT

Hızlı ve güvenilir kalitede siyah-beyaz baskı sunan imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT, akıllı ve kullanımı kolay dokunmatik ekranıyla yoğun çalışan ofisler için idealdir.

Faydalar

 • Dakikada 55 sayfa siyah-beyaz baskı
 • Özelleştirilebilir, 25,6 cm (10,1 inç), renkli, WVGA, akıllı telefon ekranına benzer dokunmatik ekran
 • 7700'e kadar yaprak kapasitesi ve esnek ortam yönetimi
 • Güçlü şirket içi yayın ve sonlandırma özellikleri
 • Gelişmiş güvenlik seçenekleri
 • Kolay cihaz ve filo yönetimi
 • Düşük enerji tüketimi


Detaylı Özellikler

Canon imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Maliyetlerinizi kontrol edin


imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT, işletmelerin doğrudan cihazla veya sarf malzemeleriyle ilgili masraflarından cihaz yönetimi, BT desteği, belge oluşturma ve çıktı alma aşamalarında kullanıcının harcadığı zaman ve emek gibi daha küçük ancak bir o kadar önemli olan masraflara kadar baskıya ilişkin çok çeşitli masraflara çözüm bulmak üzere tasarlandı. 

Modüler tasarımı, gereksinimlerinizi tamamen karşılayan bir cihaz yapılandırarak yatırımınızı optimize edebilmenizi sağlar. Kullanıcı erişimini ve haklarını kontrol edebilir, etkinlik takip raporları aracılığıyla her kullanıcının ve cihazın kullanım bilgilerini görebilirsiniz. Maliyetleri daha iyi kontrol etmek için kullanıcıların belirli işlevlere erişimini kısıtlayacak baskı politikaları ayarlanabilir. uniFLOW gibi çıktı yönetimi çözümleriyle tam entegrasyon maliyet kurtarma ve dağılımı ile daha fazla tasarruf yapılmasını sağlar. 

Etkili Cihaz Yönetimi araçları, filonuzun idare yükünü azaltırken; ödüllü* baskı yayınlama özellikleri, son kullanıcıların verimli biçimde belge oluşturmak ve çıktı almak için belgeleri hızlıca birleştirmesine ve sonlandırılmasına olanak sağlar. Bu özelliklerin hepsi maliyeti düşürür ve zaman tasarrufu sağlar.

Gizli bilgilerinizin güvenliğini sağlayın


Güvenliği güçlendirme politikalarını ve ayarlarını tek bir yerden kolayca ayarlayın, yönetin ve uygulayın. Örneğin, USB bağlantı noktalarını devre dışı bırakın veya tüm kullanıcılar için güvenli baskı özelliğini uygulamaya koyun. Yetkisiz kullanımı önlemek için cihaz erişimini kontrol edebilir ve hatta daha güçlü güvenlik için fonksiyonları kullanıcılara göre kısıtlayabilirsiniz. Belge gizliliğini geliştirmek için güvenli baskı, posta kutusu, işleri güvenli silme ve tam Sabit Disk Sürücüsü şifreleme özellikleri standart olarak sunulur. IP ve MAC adresi filtreleme özelliği ağınızı korurken IPSec de cihazınızdaki bilgi alışverişini korur. 

Cihaz, ağ ve belge güvenliğine ilişkin opsiyonel pek çok özellik, bilgi güvenliğini tüm yönleriyle kapsayarak en yüksek standartlara uygunluk sağlar. Ek uniFLOW seçeneği, güvenli My Print Anywhere iş yayını ve baskı için Veri Kaybı Önleme ile verimliliği ve güvenliği artırır.

Cihazlarınızı verimli bir şekilde yönetin


Orijinal Adobe PostScript ve PCL gibi sektör standartları için yerel destek, ağlar ve kurumsal çözümlerle sorunsuz entegrasyon sağlar. imageRUNNER ADVANCE portföyünün tutarlı kullanım ve yönetim özelliğiyle bir araya gelen otomatik sayaç yakalama, sarf malzemesi yönetimi, saha kurulumundan önce cihaz ve filoların ön yapılandırmasını yapabilme gibi cihaz ve filo takibi ve yönetimiyle ilgili çok çeşitli merkezi özelliklerin hepsi BT kaynaklarınızın üzerindeki yükü azaltır.

Kurulduktan sonra cihazınızı ister tek başına ister daha büyük bir filonun parçası olarak etkili biçimde yapılandırabilir, yönetebilir ve yükseltebilirsiniz.

Güvenilir kalitede çıktı


imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT, sağlam tasarımının ve motorunun yanında maksimum 7.700 yapraklık kağıt kapasitesiyle yüksek miktardaki iş yüklerini zahmetsizce yürütmenizi sağlar. Yüksek çıktı hızları, gelişmiş gri tonlama özellikleri ve çeşitli sonlandırma türleriyle her seferinde güvenilir ve mükemmel sonuçlar sunan cihaz, yoğun çalışan iş gruplarının gereksinimleri için idealdir. 

Canon'un teşhis ve yardıma yönelik uzak araçları aracılığıyla, hizmet sağlayıcınız proaktif ve hızlı bakım ve destek sunarak cihazın güvenilir ve kesintisiz biçimde çalıştırılmasını ve yatırımınızdan maksimum geri dönüşü almanızı sağlar.

Belge iş akışlarınızı hızlandırın


Duyarlı, büyük ve renkli dokunmatik ekran, akıllı telefonlarda kullanılan hafifçe vurma ve büyütme özelliği, sezgisel menüsü ve kişiselleştirme yoluyla kullanıcıya özgü çalışma alanı oluşturabilme olanağı gibi özellikler, kullanımı basit bir cihazla benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlar. Yerleşik eğitici bilgiler bilgiler ve destek videoları cihazın çalışma süresini maksimum seviyeye taşımak için temel bakım konularında yardımcı olur.

Algılanan bekleme süresini azaltmak için cihazı uyku modundan çıkaran hareket sensörü teknolojisi gibi bir dizi akıllı özellik, belge iş akışlarını kolaylaştırmanıza ve verimliliği maksimum seviyeye taşımanıza yardımcı olur. Akıllı MEAP ve MEAP web uygulama platformu sayesinde çok sayıda güçlü çıktı ve bilgi yönetim yazılımı ile tam entegrasyon belge süreçlerini optimize eder.

Esnek mobil çalışma çözümleri ve endüstri standartları desteğiyle birlikte kullanılan gömülü WiFi özellikleri ve Yakın Alan İletişimi seçeneği, hareket halindeki çalışanlar için mobil cihazlarından yazdırmayı kolaylaştırır. imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT, Google Cloud Print ve Mopria gibi yaygın kullanılan uygulamaları destekleyen hemen hemen tüm akıllı cihazlarla birlikte çalışır ve çeşitli bulut tabanlı hizmetlere doğrudan bağlanabilir.

imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT; zımbalama, kitapçık basma, belge yerleştirme, delik açma ve C ve Z katlama gibi gelişmiş sonlandırma seçenekleri sunar. Canon’un iW Desktop yayınlama yazılımıyla birlikte kullanıldığında yüksek kaliteli, profesyonel görünümlü belgelerin şirket içinde kolayca oluşturulmasını ve üretilmesini sağlar. Yeni istek üzerine zımbalama özelliği sonlandırmayı her zamankinden daha kolay hale getirir.

Çevreye saygılı olun


ENERGY STAR® onaylı bu cihaz, sınıfında lider TEC** puanlaması sunarak uyku modunda sadece 0,9 W veya daha az tüketim yapar. İstek üzerine sabitleme, hareket sensörleri, uzaktan ve programlanabilen kapatma özellikleri ve sessiz sonlandırma ekipmanı gibi çeşitli teknolojiler çalışma ortamını geliştirir ve enerji tasarrufuna katkı sağlar. imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT, belirli parçalarında biyoplastikler ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca, yeni Eco zımbalayıcı, kağıtları metal zımbalara gerek kalmadan bir arada tutarak atıkların daha da azaltılmasını sağlar.
 

 • * Canon’un iW Desktop Hızlı Yazdırma Aracı, BLI tarafından 2013 BLI Yenilikçilikte Olağanüstü Başarı ödülüne layık görüldü
 • ** Tipik Enerji Tüketimi. ENERGY STAR tarafından tanımlanan yöntem (www.eu-energystar.org)

ANA BIRIM

Makine Türü

Siyah-Beyaz Lazer Çok İşlevli Yazıcı

Temel işlevler

Baskı, Fotokopi **, Tarama **, Gönderme **, Depolama ve Opsiyonel Faks **

İşlemci Hızı

Canon Dual Özel İşlemci (Paylaşımlı)

Kontrol Paneli

25,6 cm (10,1 inç) TFT LCD WSVGA Renkli Dokunmatik panel

Bellek

Standart: 3,0 GB RAM

Sabit Disk sürücüsü

Standart: 250 GB Maksimum: 1 TB

Yansıtmalı Sabit Disk Sürücü

Opsiyonel 250 GTB, 1 TB), Yöntem: Raid**

Arabirim Bağlantısı

AĞ Standardı: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, Kablosuz LAN (IEEE 802.11 b/g/n); İsteğe bağlı: NFC
DİĞERLERİ için Standart: USB 2.0 (Ana bilgisayar) x2, USB 3.0 (Ana bilgisayar) x1, USB 2.0 (Cihaz) x1; İsteğe bağlı: Seri Arabirim, Fotokopi Kontrol Arabirimi

Kağıt Girişi (Standart)

2 x 1500 yapraklı kaset + 2 x 550 yapraklı kaset (80 g/m2)
100 yapraklık çok amaçlı tepsi (80 g/m2)

Kağıt Girişi (Opsiyonel)

Ek 3500 yaprak (HAFİF POD DESTESİ-C1 ya da KAĞIT DESTESİ ÜNİTESİ-E1)

Maksimum Kağıt Girişi Kapasitesi

7700 sayfa (80 g/m2)

Kağıt çıkışı kapasitesi

Kopyalama Tepsisiyle: 250 yaprak (A4, 80 g/m2). Değiştirme Tepsisiyle: 500 yaprak (A4, 80 g/m2). Harici Sonlandırıcılarla: Maks. 3500 yaprak (A4, 80 g/m2).

Sonlandırma özellikleri

Düzenleme, Gruplama, Dengeleme
Harici sonlandırıcıyla: Zımbalama, Dıştan Zımbalama, Delgeç, Yerleştirme, C/Z katlama

Desteklenen ortam türleri

Üst Sol/Sağ Kasetler (1/2):
İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antet, Kaliteli kağıt
Alt Kasetler (3/4):
İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antet, Kaliteli kağıt, Şeritli kağıt*.
*İsteğe bağlı ŞERİTLİ KAĞIT BESLEME EKLENTİSİ SETİ-B1 takılı olduğunda, şeritli kağıt 3 ve 4 numaralı kasetlerden beslenebilir.
Çok amaçlı tepsi:
İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Kaliteli kağıt, Asetat, Etiket, Antet, Şeritli kağıt, Aydınger kağıdı ¹

Desteklenen ortam türleri (devamı)

HAFİF POD DESTESİ-C1: İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antetli, Kaliteli kağıt, Asetat, Etiketler, Şeritli kağıt
KAĞIT DESTESİ ÜNİTESİ-E1: İnce kağıt, Düz kağıt, Geri dönüştürülmüş kağıt, Renkli kağıt, Ağır kağıt, Delikli kağıt, Antetli, Kaliteli kağıt

Desteklenen ortam boyutları

Üst Sol/Sağ Kasetler (1/2):
Standart boyut: A4, B5
Alt Kasetler (3/4):
Standart boyut: A3, A4, A4R, A5R, B5, B5R 
Özel boyut 139,7 mm x 182 mm - 297 mm x 431,8 mm
Çok amaçlı tepsi:
Standart boyut: A4, A4R, A3, A5R, B5, B5R
Özel boyut: 100 mm x 148 mm - 297 mm x 431,8 mm
Serbest boyut: 100 mm x 182,2 mm - 297 mm x 431,8 mm
HAFİF POD DESTESİ-C1:
A3, A4, A4R, A5R ve Özel boyut (139,7 mm x 182 mm - 297 mm x 431,8 mm)
KAĞIT DESTESİ ÜNİTESİ-E1:
A4

Desteklenen ortam ağırlıkları

Kasetler: 
52 - 220 g/m2
Çok amaçlı tepsi: 
52 - 256 g/m2
Çift Taraflı: 
52 - 220 g/m2

Isınma Süresi

İlk Açılma: 30 Saniye ya da Daha Az
Uyku Modundan Çıkma: 30 Saniye ya da Daha Az
Hızlı Başlatma Modu: 4 Saniye ¹

Boyutlar (Y x G x D)

670 mm x 779 mm x 1220 mm

Kurulum Alanı (Y x G x D)

1362 mm x 1353 mm (Temel: Yalnızca Çok amaçlı tepsi + Kaset çekmeceleri açık + Kopyalama Tepsisi)
2407 mm x 1353 mm (Tam yapılandırma: Kitapçık Sonlandırıcı + A3 Kağıt Destesi + Yerleştirme ve katlama ünitesi + Delgeç ünitesi + Kaset çekmeceleri açık)
2381 mm x 1353 mm (Tam yapılandırma: Kitaplık sonlandırıcı + A3 Kağıt
Tepsisi+ Yerleştirme ve katlama ünitesi + Delgeç ünitesi + Kaset çekmeceleri açık)

Ağırlık

Yaklaşık 234 kg ¹

BASKI ÖZELLIKLERI

Baskı yöntemi

Siyah beyaz lazer baskı

Baskı Hızı

iR-ADV 6555i/6555i PRT
Dakikada 55 sayfa (A4)
Dakikada 32 sayfa (A3)
Dakikada 40 sayfa (A4R)
Dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6565i
Dakikada 65 sayfa (A4)
Dakikada 32 sayfa (A3)
Dakikada 47 sayfa (A4R)
Dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6575i
Dakikada 75 sayfa (A4)
Dakikada 37 sayfa (A3)
Dakikada 54 sayfa (A4R)
Dakikada 35 sayfa (A5R)

Baskı Çözünürlüğü

1200 dpi x 1200 dpi, 600 dpi x 600 dpi

Sayfa tanımlama dilleri

UFR II, PCL 5e/6 (standart)
Orijinal Adobe PostScript Düzey 3 (İsteğe bağlı)

Çift Taraflı Baskı

Otomatik (Standart)

Doğrudan Baskı

USB bellek anahtarı, Gelişmiş alan, Uzak Kullanıcı Arabirimi ve Web Erişimi ¹ ile doğrudan baskı mevcut
Desteklenen dosya türleri: TIFF, JPEG, PDF ve XPS.

Mobil cihazdan ve buluttan yazdırma

Gereksinimlerinize bağlı olarak, mobil aygıtlardan veya İnternet bağlantısı olan aygıtlardan ve bulut tabanlı hizmetlerden baskı olanağı sağlamak için çeşitli yazılım ve MEAP tabanlı çözümler kullanılabilir. 
Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcinizle iletişim kurun.

Yazı tipleri

PCL yazı tipleri: 93 Roman, 10 Bit eşlem yazı tipi, 2 OCR yazı tipi, Andalé Mono WT
J/K/S/T* (Japonca, Korece, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince)*
*İsteğe bağlı PCL ULUSLARARASI YAZI TİPİ SETİ-A1 gerekir
PS yazı tipleri: 136 Roman

Yazdırma Özellikleri

İşi Askıya Alma Zaman Aşımı, Alt Küme Sonlandırma (yalnızca PS), Profil Ayarları, Güvenli Yazdırma, Filigran, Sayfa Çerçevesi, Üstbilgi/Altbilgi, Sayfa Düzeni, Çift Taraflı Yazdırma, Birleştirme, Kitapçık Yazdırma, Gruplama, Karışık Sayfa Boyutları/Yönleri, Ofsetleme, Asetatlara Yazdırma, Ön/Arka Kapaklar, Toner Azaltma, Poster Baskısı

İşletim Sistemi

UFRII: Server 2003/Server 2003/R2 Vista Server 2008/Windows 7/Server 2008 R2/Windows 8/Server 2012/Windows 8.1/Server 2012 R2/Windows 10, MAC OSX (10.5.8 veya üstü)
PCL: Server 2003/Server 2003 R2 Vista/Server 2008/Windows 7/Server 2008 R2/Windows 8/Server 2012/Windows 8.1/Server 2012 R2/Windows 10
PS: Server 2003/Server 2003 R2 Vista/Server 2008/Windows 7/Server 2008 R2/Windows 8/Server 2012/Windows 8.1/Server 2012 R2/Windows 10, MAC OSX (10.5.8 veya üstü)
PPD: MAC OS 9.1 veya üzeri, MAC OS X (10.3.9 veya üzeri), Windows Vista/7/8/8.1/10
SAP Aygıt Türleri, SAP Market Place yoluyla bulunabilir.
AS/400, UNIX, Linux ve Citrix gibi diğer işletim sistemlerine yönelik kullanılabilir baskı çözümleri için lütfen bkz. http://software.canon-europe.com.
Bu çözümlerden bazıları ücrete tabidir.

FOTOKOPI TEKNIK ÖZELLIKLERI**

Fotokopi Hızı

iR-ADV 6555i: Dakikada 55 sayfa (A4), dakikada 32 sayfa (A3), dakikada 40 sayfa (A4R), dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6565i: Dakikada 65 sayfa (A4), dakikada 32 sayfa (A3), dakikada 47 sayfa (A4R), dakikada 35 sayfa (A5R)
iR-ADV 6575i: Dakikada 75 sayfa (A4), dakikada 37 sayfa (A3), dakikada 54 sayfa (A4R), dakikada 35 sayfa (A5R)

İlk Kopya Çıkış Süresi

iR-ADV 6555i: Yaklaşık 3,3 saniye veya daha az
iR-ADV 6565i: Yaklaşık 3,3 saniye veya daha az
iR-ADV 6575i: Yaklaşık 3,1 saniye veya daha az

Fotokopi çözünürlüğü

Okuma: 600 dpi x 600 dpi
Yazdırma: 1200 dpi x 1200 dpi

Çoklu Fotokopi

9999 kopyaya kadar

Fotokopi Pozlama

Otomatik ya da Manuel (9 Seviye)

Büyütme

%25 - %400 (%1'lik artışlarla)

Ön Ayar Küçültme

25%, 50%, 64%, 73%, 78%

Ön Ayar Büyütme

121%, 129%, 200%, 400%

Temel Fotokopi Özellikleri

Alana Göre R/E Ön Ayar Oranı, Kağıt Ayarı, Önceki Ayar, Favori Ayar, Sonlandırma, Çift Taraflı, Yoğunluk Ayarı, Pozlama Ayarı, Orijinal Tür Seçimi, Yarıda Kesme Modu, Ayar Onayı/İptali

Özel Fotokopi Özellikleri

İki Açık Kitap Sayfası, Çift Taraflı Orijinal, Sonlandırma, Kitapçık, İş Oluşturma, N on 1, Kapak Ekleme, Kağıt Yerleştirme, Farklı Boyuttaki Orijinaller, Yoğunluk Ayarı, Orijinal Tür Seçimi, Asetat Kapak Kağıtları, Sayfa Numaralandırma, Fotokopi Seti Numaralandırma, Netlik, Çerçeveyi Silme, Güvenli Filigran, Yazdırma Tarihi, Kaydırma, Cilt Payı, Yazdır ve Kontrol Et, Negatif/Pozitif, Resimleri Tekrarlama, İş Bloklarını Birleştirme, İş Tamamlandı Bildirisi, Yansıtmalı Görüntü, İndeks Etiketine Yazdırma, Posta Kutusuna Depolama, Resimleri Üst Üste Koyma, Basamaklı Kopyalama, Kimlik Kartı Fotokopisi, Besleyicide Birden Fazla Kağıt Algılama, Serbest Boyut Orijinal

TARAMA TEKNIK ÖZELLIKLERI**

Standart tür

Renkli düz yatak tarama ünitesi ve 300 sayfa çift taraflı otomatik belge besleyici (Tek Geçişli Çift Taraflı Tarama).

Desteklenen ortam boyutları

A3, A4, A4R, A5, A5R

Desteklenen ortam ağırlıkları

Tek taraflı tarama: 38 - 220 g/m2/64 - 220 g/m2 (Siyah-Beyaz/ Renkli)
Çift taraflı tarama: 50 - 220 g/m2/64 - 220 g/m2 (Siyah-Beyaz/ Renkli)

İçeri Tarama Teknik Özellikleri

Renkli Ağ ScanGear2. Hem TWAIN hem de WIA için
Desteklenen İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
Windows Server 2003/ Server 2003 R2/ Server 2008/ Server 2008 R2/ Server 2012/ Server 2012 R2

Tarama Çözünürlüğü

100 x 100 dpi, 150 x 150 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 300 x 300 dpi, 200 x 400 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi

Kabul Edilen Orijinaller

Düz Yatak: Yaprak, Kitap, 3 Boyutlu Nesneler (2 kg'a kadar)
Besleyici boyutu: A3, A4, A4R, A5, A5R
Besleyici ağırlığı:
Tek taraflı tarama: 38 - 220 g/m2/64 - 220 g/m2 (Siyah-Beyaz/ Renkli)
Çift taraflı tarama: 50 - 220 g/m2/64 - 220 g/m2 (Siyah-Beyaz/ Renkli)

Tarama Yöntemi

Gönderme işlevi tüm modellerde bulunur
USB Bellek Anahtarına Tarama: Tüm modellerde kullanılabilir
Mobil ya da İnternet bağlantılı cihazlara tarama: 
Gereksinimlerinize bağlı olarak mobil veya internet bağlantılı cihazlara tarama yapmak için çeşitli çözümler mevcuttur. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcinizle iletişim kurun
Bulut tabanlı hizmetlere tarama: Gereksinimlerinize bağlı olarak bulut tabanlı hizmetlere tarama yapmak için çeşitli çözümler kullanılabilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcinizle iletişim kurun.
TWAIN/WIA İçeri tarama tüm modellerde bulunur

Tarama Hızı (Siyah-Beyaz/Renkli; A4)

Tek taraflı (A4, 300 dpi): 120/120 ipm (Siyah Beyaz/Renkli);
Tek Taraflı (A4, 600 dpi): 120/60 ipm (Siyah Beyaz/Renkli);
Çift Taraflı (A4, 300 dpi): 240/220 ipm (Siyah Beyaz/Renkli)
Çift Taraflı (A4, 600 dpi): 150/60 ipm (Siyah Beyaz/Renkli)

Kağıt Kapasitesi

300 yaprak (80 g/m2)

Çift taraflı tarama

2 taraflıdan - 2 taraflıya (Otomatik)

GÖNDERME TEKNIK ÖZELLIKLERI**

Opsiyonel / standart

Tüm modellerde standart

Hedef

E-Posta/Internet Faksı (SMTP), SMB, FTP, WebDAV

Renkli Mod

Otomatik Renk Seçimi (Tam Renkli, Gri Tonlamalı),
Otomatik Renk Seçimi (Tam Renkli, Siyah-Beyaz)
Tam Renkli, Gri Tonlamalı ve Siyah-Beyaz

Adres Defteri/Hızlı arama

LDAP (2000)/Yerel (1600)/Hızlı tuşlama (200)

Gönderme çözünürlüğü

100 x 100 dpi, 150 x 150 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 400 dpi, 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi

İletişim protokolü

Dosya: FTP, SMB, WebDAV
E-posta/İnternet Faksı: SMTP, POP3, I-Fax (Basit, Tam)

Dosya Formatı

Standart: TIFF, JPEG, PDF (Kompakt, Aranabilen, Adobe Live Cycle Rights Management™ ile PDF dosyası koruması uygulama, Web için Optimize Etme, PDF A/1-b), XPS (Kompakt, Aranabilen), Office Open XML (PowerPoint, Word)

Evrensel Gönderme Özellikleri

Orijinal Tür Seçimi, Çift Taraflı Orijinal, İki Açık Kitap Sayfası, Farklı Boyuttaki Orijinaller, Yoğunluk Ayarı, Netlik, Kopyalama Oranı, Çerçeveyi Silme, İş Oluşturma, Gönderenin Adı (TTI), Satır Seçme, Doğrudan Gönderme, Gecikmeli Gönderme, Önizleme, Bitti Damgası, İş Tamamlandı Bildirimi, Dosya Adı, Konu/Mesaj, Yanıtla, E-posta Önceliği, TX Raporu, Orijinal İçerik Yönü, Orijinaldeki Boş Sayfaları Atlama, Besleyicide Birden Fazla Kağıt Algılama.

FAKS TEKNIK ÖZELLIKLERI**

Opsiyonel / standart

Tüm modellerde isteğe bağlıdır

Maksimum Bağlantı Hattı Sayısı

2

Modem Hızı

Süper G3: 33,6 kbps ¹
G3: 14,4 kbps

Sıkıştırma Yöntemi

MH, MR, MMR, JBIG

Çözünürlük

400 x 400 dpi, 200 x 400 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi

Gönderme/Kaydetme Boyutu

A5 ve A5R* - A3 
*A4 olarak gönderilir

FAKS Belleği

6000 sayfaya kadar ¹

Hızlı arama

Maks. 200

Grup aramalar/hedefler

Maks. 199 arama

Sıralı yayın

Maks. 256 adres

Bellek yedeklemesi

Var

Faks Özellikleri

Orijinal Tür Seçimi, Çift Taraflı Orijinal, İki Açık Kitap Sayfası, Farklı Boyuttaki Orijinaller, Tarama İçin Yoğunluk, Netlik, Kopyalama Oranı, Çerçeveyi Silme, İş Oluşturma, Gönderenin Adını Belirtme (faks gönderirken), Gönderenin Adı (TTI), Telefon Hattını Seçme (faks gönderirken), Doğrudan Gönderme, Gecikmeli Gönderme, Önizleme, Bitti Damgası, İş Tamamlandı Bildirimi, TX Raporu, Besleyicide Birden Fazla Kağıt Algılama

DEPOLAMA TEKNIK ÖZELLIKLERI

Posta Kutusu (Numara destekli)

100 Kullanıcı Gelen Kutusu, 1 Bellek RX Gelen Kutusu, 50 Gizli Faks Gelen Kutusu, Maksimum 30.000 Sayfa Depolama

Gelişmiş Alan

İletişim Protokolü: SMB ya da WebDAV
Desteklenen İstemci PC: Windows (Windows Vista/7/8/8.1/10)
Eşzamanlı Bağlantılar (Maks.):
SMB: 64
WebDAV: 3 (Aktif Oturum)

Gelişmiş Alan mevcut disk alanı

Yaklaşık 16 GB (Standart HDD)
Yaklaşık 480 GB (1 TB HDD)

Gelişmiş Alan Özellikleri:

Gelişmiş Alanı Devre Dışı Bırakma, Depolama Filtreleme, Gelişmiş Alan Girişi İçin Kimlik Doğrulama, Arama İşlevi, Sıralama İşlevi, Şifreli Bir PDF Dosyasını Yazdırma, imageWARE Secure Audit Manager Desteği

Bellek Ortamı

Standart: USB Bellek

GÜVENLIK TEKNIK ÖZELLIKLERI

Kimlik Doğrulama

Standart: Evrensel Oturum Açma Yöneticisi (Cihaz ve İşlev Düzeyinde Oturum Açma), Kullanıcı Kimlik Doğrulaması, Departman Kimliği, Kimlik Doğrulama, Erişim Yönetim Sistemi

Veriler

Standart: Güvenilir Platform Modülü (TPM), Sabit Disk Şifre Kilidi, Sabit Disk Sürücüsü Silme, Posta Kutusu Şifre Koruması, Sabit Disk Sürücüsü Şifreleme (FIPS140-2 Doğrulamalı) 
Opsiyonel: Sabit Disk Sürücüsü Yansıtma, Sabit Disk Sürücüsü kaldırma, Veri Kaybını Önleme (uniFLOW gerektirir)

Standart: IP/Mac Adresi Filtreleme, IPSEC, TLS Şifreli İletişim, SNMP V3.0, IEEE 802.1X, IPv6, SMTP Kimlik Doğrulaması, SMTP'den önce POP kimlik doğrulaması

Belge

Standart: Secure Print, Adobe LiveCycle® Rights Management ES2.5 Entegrasyonu, Şifreli PDF
Opsiyonel: Şifreli Güvenli Yazdırma, Kullanıcı ve Cihaz imzaları, Güvenli Filigranlar, Belge Taramayı kilitleme

ÇEVRESEL TEKNIK ÖZELLIKLER

Çalışma Ortamı

Sıcaklık: 10 - 30 ºC (50 - 86 ºF)
Nem: %20 - %80 Bağıl Nem (yoğunlaşmasız)

Güç kaynağı

220-240 V (±%10), 50/60 Hz (±2 Hz), 10 Amp

Güç tüketimi

Maksimum: Yaklaşık 2,4 KW
Beklemede: Yaklaşık 238 W
Enerji Tasarruf Modu: Yaklaşık 237 W
Uyku modu: Yaklaşık 0,9 W veya daha az ¹
Tipik Elektrik Tüketimi (TEC) değeri ²:
4,9 kWh (iR-ADV 6555i/6555i PRT)
6,1 kWh (iR-ADV 6565i)
6,7 kWh (iR-ADV 6575i)
Lot26 (http://www.canon-europe.com/For_Work/Lot26/index.aspx)

Gürültü düzeyleri

Ses Basıncı ¹
Aktif: 75 dB veya daha az
Beklemede: 58 dB veya daha az

Standartlar

ENERGY STAR® Onaylı
EU RoHS Uyumlu
Ecomark

YAZILIM VE YAZICI YÖNETIMI

Uzaktan yönetim araçları

iW Yönetim Konsolu: Cihaz filolarının merkezi yönetimi (sarf malzemelerinin izlenmesi, durum izleme ve uyarılar, adres defterlerinin dağıtımı, yapılandırma ayarları, ürün yazılımı ve MEAP uygulamaları, sayaç yakalama ve raporlama, sürücü ve kaynak yönetimini içerir) için kullanılan sunucu tabanlı yazılım
eMaintenance: Gömülü RDS üzerinden eMaintenance hizmetleriyle uyumludur (Verimli, hızlı ve önleyici bakım sunmak için hizmet sağlayıcılarına ölçüm yakalama, otomatik sarf malzemeleri yönetimi, uzaktan teşhis ve raporlama olanaklarını sunar)
İçerik Teslim Sistemi: Ürün yazılımı, iR seçenekleri ve MEAP uygulamalarının uzaktan dağıtılmasına olanak sağlar; Uzak Kullanıcı Arabirimi (RUI): Uzaktan cihaz yönetimini ve kontrolünü sağlayan her bir cihazın web tabanlı arabirimidir

Tarayıcı yazılımı

Ağ ScanGear:
Bir ağdaki bilgisayarların, cihazın içeri tarama işlevini kullanabilmelerini sağlayan TWAIN uyumlu tarayıcı sürücüsü

Optimizasyon araçları

Canon Sürücü Yapılandırma Aracı:
Canon baskı sürücülerinin varsayılan fabrika ayarlarını değiştirmek için kullanılan bir yardımcı program (Yalnızca servis aracılığıyla kullanılabilir)
NetSpot Cihaz Yükleyici:
Ağınıza bağlı Canon cihazlara ilişkin ağ protokolü ayarlarını yapmanıza olanak tanıyan basit yardımcı program yazılımı.

Platform

MEAP (Çok İşlevli Gömülü Uygulama Platformu):
Çeşitli yazılım çözümleri ve cihaz arasında sıkı bağlantı sağlayan, Canon cihazlar için hazırlanmış güçlü bir JAVA Gömülü Platformu.
MEAP Web: 
MFP uygulamalarının geliştirilmesine ve web hizmetleri aracılığıyla uygulanmasına olanak tanıyan, MEAP'nin web hizmeti alternatifi

Belge Yayını

IW DESKTOP: 
Farklı kaynaklardan alınan ve farklı dosya formatlarına sahip belgeleri kolayca birleştiren, profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanız için sonlandırmayı önizleme ve şablonlarla uygulayan, güçlü baskı yayın yazılımı. Proofing ve yetkilendirme gibi basit dijital iş akışları için PDF oluşturma, not ekleme ve sıkıştırma yeteneklerini içerir

FIERY BASKI DENETLEYICI TEKNIK ÖZELLIKLERI

Opsiyonel / Standart

Tüm modellerde isteğe bağlıdır

Ad

imagePASS-Y1 (Harici)

Baskı Çözünürlüğü

600/ 1200 dpi

Sayfa Yazdırma Dilleri

PCL, Adobe PostScript 3, APPE

Bellek

4 GB

Sabit Disk Sürücü

500 GB

İşlemci Hızı

Intel Pentium G850 2,9 GHz

Sistem

Fiery FS150Pro

Yazı tipleri

PS: 138 Adobe PS Yazı Tipi
PCL: 113 PCL Yazı Tipleri

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows XP 32 ve 64bit / Windows VISTA 32 ve 64 bit / Windows 8 32 ve 64 bit / Windows 8.1 32 ve 64 bit / Windows Server 2008 32 ve 64 bit / Windows Server 2008 R2 yalnızca 64 bit / Windows Server 2012 yalnızca 64 bit / Windows Server 2012 R2 yalnızca 64 bit / MAC OS (10.6 ya da üstü)

Boyutlar (Y x G x D)

345 mm x 140 mm x 320 mm

Arabirim

2 x Ethernet (1000Base-T/100Base-TX/10Base-T), USB x 5 (Ön x 1, Arka x 4)

Standart Özellikler

Sık Kullanılan Klasör, Güvenli Silme, VDP-A1 Seti, Kağıt Katalog Seti, Sanal Yazıcı

Ağ protokolleri

TCP/IP (LPD/ Port 9100/ IPP/ SMB/ FTP), ATP/ DDP (AppleTalk)/Doğrudan mobilden yazdırma/PrintMe buluttan yazdırma

Diğer

FIERY IMPOSE, FIERY COMPOSE, FIERY IMPOSE COMPOSE, Kaldırılabilir Sabit Disk Sürücüsü, Entegrasyon Arabirimi ve Standı (19 inç ekran, klavye, fare ve mobilya standı)

SARF MALZEMELERI

Toner Kartuşları

C-EXV 36 SİYAH TONER

Toner (%6 Kapsamada Tahmini Verimlilik)

56.000 sayfa

KAĞIT BESLEME SEÇENEKLERI

KAĞIT DESTESİ ÜNİTELERİ

Adı: HAFİF POD DESTESİ-C1
Kağıt Boyutu: A3, A4, A4R, A5R ve Özel Boyut (139,7 mm x 182 mm - 297 mm x 431,8 mm)
Kağıt Ağırlığı: 52-256 g/m2
Kağıt Kapasitesi: 3500 yaprak (80 g/m2)
Boyutlar (G x D x Y): 656 mm x 686 mm x 570 mm
Ağırlık: Yaklaşık 68 kg
Adı: KAĞIT DESTESİ ÜNİTESİ-E1
Kağıt Boyutu: A4
Kağıt Ağırlığı: 52-256 g/m2
Kağıt Kapasitesi: 3500 yaprak (80 g/m2)
Boyutlar (G x D x Y): 363 mm x 630 mm x 572 mm
Ağırlık: Yaklaşık 34 kg

ÇIKTI SEÇENEKLERI

ZIMBA SONLANDIRICI

ZIMBA SONLANDIRICI-V1 (Harici)
Tepsi Sayısı: 3
Tepsi A (Üst) Kapasitesi: A4/A5R 250 yaprak, A3/A4R 125 yaprak
Tepsi B (Orta) Kapasitesi: A4/A5R 250 yaprak, A3/A4R 125 yaprak
Tepsi C (Alt) Kapasitesi: A4/A5R 3000 yaprak, A3 1500 yaprak
Kağıt Ağırlığı: 52-256 g/m2
Zımba Konumu: Köşeden, Çift
Zımba Kapasitesi: Köşeden ve Çift Zımbalama:
A4: 65 yaprak (80 gsm)
A3/A4R: 30 yaprak (80 g/m2)
Eco Zımba:
A3/A4: 5 yaprak (52 - 64 g/m2)
4 yaprak (65 - 81,4 g/m2)
3 yaprak (81,5 - 105 g/m2)
Talep Üzerine Zımba:
65 yaprak (80 gsm)
Boyutlar (G x D x Y): 525 mm x 623 mm x 1099 mm (genişletme tepsisi açık değilken)
Ağırlık: Yaklaşık 35 kg

KİTAPÇIK SONLANDIRICI

KİTAPÇIK SONLANDIRICI-V1 (Harici)
Tepsi Sayısı: 3
Tepsi A (Üst) Kapasitesi: A4/A5R 250 yaprak, A3/A4R 125 yaprak
Tepsi B (Orta) Kapasitesi: A4/A5R 250 yaprak, A3/A4R 125 yaprak
Tepsi C (Alt) Kapasitesi: A4/A5R 3000 yaprak, A3 1500 yaprak
Kağıt Ağırlığı: 52-256 g/m2
Zımba Konumu: Köşeden, Çift
Zımba Kapasitesi: Köşeden Zımbalama ve Çift Zımbalama: A4: 65 yaprak (80 gsm); A3/A4R: 30 yaprak (80 gsm)

KİTAPÇIK SONLANDIRICI (devamı)

Eco Zımba:
A3/A4: 5 yaprak (52 - 64 g/m2)
4 yaprak (65 - 81,4 g/m2)
3 yaprak (81,5 - 105 g/m2)
Talep Üzerine Zımba:
65 yaprak (80 gsm)
Kitapçık Dikişi kağıt boyutu:
A3, A4R, Özel boyut (139,7 mm x 182 mm - 297 mm x 431,8 mm)
Kitapçık Dikişi Zımba Kapasitesi:
20 yaprak x 10 set (81 g/m2) (256 g/m2'ye kadar 1 kapak sayfası dahil)
3 yaprağa kadar zımbasız tek katlama kapasitesi (A3/A4R)
Boyutlar (G x D x Y): 525 mm x 623 mm x 1099 mm (genişletme tepsisi açık değilken)
Ağırlık: Yaklaşık 58 kg

DELGEÇ ÜNİTELERİ

2/4 DELGEÇ-A1:
İki ya da Dört Delik
* ZIMBA SONLANDIRICI-V1 ya da KİTAPÇIK SONLANDIRICI-V1 gerektirir
Kabul Edilebilir Delme Kağıt Ağırlığı: 52-256 g/m2
Kabul Edilebilir Delme Kağıt Boyutu: İki delik: A3, A4, A4R; Dört delik: A3, A4

KOPYALAMA TEPSİSİ

KOPYALAMA TEPSİSİ-R1: Temel çıktı ihtiyaçları için basit bir tepsi sağlar.
Kapasite: 250 yaprak (80 g/m2)

BELGE YERLEŞTİRME ÜNİTESİ

BELGE YERLEŞTİRME BİRİMİ-P1 (İsteğe bağlıdır ve ZIMBA SONLANDIRICI-V1 ya da KİTAPÇIK SONLANDIRICI-V1 gerektirir)
Yerleştirme tepsisi sayısı: 1 Tepsi
Yerleştirilen Kağıt Boyutu / Ağırlığı: A3, A4, A4R / 60 - 256 g/m2
Yerleştirme Kapasitesi: 100 yaprak 80 g/m2
Boyutlar (G x D x Y): 662 mm x 679 mm x 1242 mm
Ağırlık: Yaklaşık 40 kg

BELGE YERLEŞTİRME/KATLAMA ÜNİTESİ

BELGE YERLEŞTİRME / KATLAMA ÜNİTESİ-J1 (ZIMBA SONLANDIRICI-V1 ya da KİTAPÇIK SONLANDIRICI-V1 gerektirir)
Yerleştirme tepsisi sayısı: 1 Tepsi
Yerleştirilen Kağıt Boyutu/ Ağırlığı: A3, A4, A4R / 60 - 256 g/m2
Yerleştirme Kapasitesi: 100 yaprak (80 g/m2)
C Katlama Kağıt Boyutu/ Ağırlığı: A4R / 60 - 105 g/m2
C Katlama Çıktı Kapasitesi: 40 yaprak (80 g/m2)
Z Katlama Kağıt Boyutu/ Ağırlık: A3, A4R/ 60 - 105 g/m2
Z Katlama Çıktı Kapasitesi: 40 yaprak (80 g/m2)
Boyutlar (G x D x Y): 662 mm x 679 mm x 1242 mm
Ağırlık: Yaklaşık 76kg

DONANIM AKSESUARLARI

KART OKUYUCULAR

ULM İÇİN MiCARDPLUS: Kart tabanlı kullanıcı kimlik doğrulaması için kullanılan ve birden çok kart teknolojisini (HID, HiTag, Casi Rusco, Indala ve MiFare vb.) destekleyen bir yaklaştırmalı kart okuyucu. Evrensel Oturum Açma Yöneticisi ve uniFLOW ile entegre edilir
KART OKUYUCU -F1: Manyetik fiziksel kart erişim sistemi. (Departman Kimliği ile entegre edilir, uniFLOW ile kullanılmaz)
FOTOKOPİ KART OKUYUCU EKLENTİSİ-A3: Yalnızca Fotokopi Kart Okuyucu-F1 için hazırlanmış eklenti setidir.

DİĞERLERİ

ŞERİTLİ KAĞIT BESLEME EKLENTİSİ SETİ-B1: Kullanıcıların, 3 ve 4 numaralı kağıt kasetine yerleştirilen A4 boyutlu şeritli kağıtlara yazdırmasına olanak tanır
DAMGA MÜREKKEP KARTUŞU-C1: Taranan ve gönderilen orijinal belgelerde damga yazdırmak için mürekkep kartuşu
YARDIMCI TEPSİ-B1: Harici USB klavyenin konulması için ek tepsi.

GÜVENLIK SEÇENEKLERI

BELGE GÜVENLİĞİ

BELGE TARAMA KİLİDİ SETİ-B1: Yetkisiz kopyalama, gönderme ve fakslama eylemlerini kısıtlamak için kopyalanan veya basılan belgelerin içine gizli izleme ve kilit kodları gömerek belge güvenliğini artırır.
GÜVENLİ FİLİGRAN-B1: Hassas belgelerin kopyalanması durumunda görünür hale gelen gizli filigranlar yerleştirerek hassas belgelerin çoğaltılmasını önler
ŞİFRELENMİŞ GÜVENLİ BASKI YAZILIMI-D1: Baskı işini cihaza aktarım sırasında şifreler ve hassas belgelerin yazıcıya bir şifre girilerek yazdırılmasını sağlar.

VERİ GÜVENLİĞİ

HDD YANSITMA SETİ-J1: Disk donanımının hasar görmesi durumunda verilerin kurtarılabilmesi için kopyalarını oluşturur. 
2,5 İNÇ/250 GB HDD-N1: Sabit disk yansıtma işlevi için gereken ek HDD.
2,5 İNÇ/1 TB HDD-P1: Cihazın depolama alanını artırmak için yedek HDD. Not: Yansıtma işlevi, 1TB kapasiteli ikinci bir HDD kullanılmasını gerektirir.
ÇIKARILABİLİR HDD SETİ-AL1: Cihaz kullanılmıyorken gizli verilerin korunması amacıyla Sabit Disk Sürücüsünün fiziksel olarak çıkarılmasına olanak tanır

SISTEM VE DENETLEYICI SEÇENEKLERI

YAZDIRMA AKSESUARLARI

PCL ULUSLARARASI YAZI TİPİ SETİ-A1: Andalé Mono WT J/K/S/T(Japonca/ Korece/ Basitleştirilmiş Çince/ Geleneksel Çince) için PCL desteği ekler.
PS YAZICI SETİ-BC1: Adobe PostScript 3 yazdırma için ağa bağlı yazdırma desteği sunar.

GÖNDERME SEÇENEKLERİ

EVRENSEL GÖNDERME GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ SETİ-D1: Kullanıcının şifreli PDF dosyaları göndermesini ve PDF/XPS dosyalarına dijital cihaz imzası eklemesini sağlayarak görünmez ve/veya görünür dijital imzalarla gönderilen belgenin hangi cihazdan gönderildiğinin belirlenmesine yardımcı olur.
EVRENSEL GÖNDERME DİJİTAL KULLANICI İMZASI SETİ-C1: Belgeyi görünür ve/veya görünmez bir dijital imzayla gönderen kullanıcının kimliğini belirleyerek PDF/XPS dosyasının doğruluğunu garantiler.
EVRENSEL GÖNDERME TAKİP VE DÜZELTME PDF SETİ-A1: Cihazların Takip Etme ve Düzeltme Özellikli PDF dosyaları oluşturmasını ve göndermesini sağlar

BARKOD YAZDIRMA

BARKOD YAZDIRMA SETİ-D1: Jet caps teknolojisini kullanarak çıktılarda 1D ve 2D barkodlar yazdırabilme özelliği sağlar.

EFI-FIERY TABANLI DENETLEYİCİ

IMAGEPASS-Y1: Canon ve EFI tarafından ortak geliştirilen FIERY tabanlı baskı denetleyicisidir. Yüksek işleme performansı ya da değişken veri baskısı gerektiren yoğun ofisler ve iş ortamları için tasarlanmıştır. PCL ve Adobe PS3 baskılarını destekler. 
ÇIKARILABİLİR SABİT DİSK SÜRÜCÜSÜ SETİ-B4: Kullanıcının, güvenli bir yerde saklamak üzere sunucunun sabit disk sürücüsünü (sunucu kullanılmıyorken) çıkarabilmesini sağlar.

EFI-FIERY TABANLI DENETLEYİCİ SEÇENEKLERİ

FIERY IMPOSE: FIERY tabanlı denetleyicideki Command WorkStation aracılığıyla kullanılan platformlar arası belge konumlandırma çözümü.
FIERY COMPOSE: FIERY tabanlı denetleyici için hazırlanan ve Command WorkStation aracılığıyla kullanılan, platformlar arası belge birleştirme ve oluşturma çözümü.
FIERY IMPOSE / COMPOSE: FIERY tabanlı denetleyici için belge konumlandırma ve birleştirme çözümüdür. Tek bir pakette hem SeeQuence Impose hem de SeeQuence Compose bulunur.

SİSTEM AKSESUARLARI

WEB ERİŞİMİ YAZILIMI-J2: Web sitelerine ve diğer web tabanlı çevrimiçi içeriklere erişim sağlar.
SERİ ARABİRİM SETİ-K2: Maliyet Kurtarma Çözümleri için Seri Arabirim.
NFC KONTROL PANELİ-B1: NFC Kontrol Paneli, ana birimle NFC kullanan diğer cihazlar arasındaki iletişimi sağlayan opsiyonel bir settir

FAKS AKSESUARLARI

SUPER G3 FAKS KARTI-AS1: Faks işlevi ekler.
SUPER G3 2. HAT FAKS KARTI-AS1: İkinci faks hattını ekler
UZAKTAN FAKS SETİ-A1: Cihazın faks kartı olan başka bir cihazdan faks gönderebilmesine ve alabilmesine olanak sağlar.
IP FAKS GENİŞLETME SETİ-B1: Kullanıcıların IP Faks ağı aracılığıyla faks gönderebilmesine ve alabilmesine olanak sağlar

DIĞER SEÇENEKLER

ERİŞEBİLİRLİK AKSESUARLARI

ADF ERİŞİM MANDALI-A1: Belge besleyiciye tutturulur ve oturarak kullanımda erişimi kolaylaştırır.
SESLİ KILAVUZ SETİ-G1: Kaydedilmiş ses, temel menü ayarlarına ilişkin onay sağlayarak görme engelli kişilerin sistemi kullanmasını kolaylaştırır.
SESLİ KULLANIM SETİ-D1: Kullanıcının sözlü talimatlar ve sesli geri bildirimler kullanarak cihazdaki çeşitli işlevleri ayarlamasını sağlar.

ZIMBA KARTUŞU

ZIMBA KARTUŞU-X1: Zımbalama için 
ZIMBALAMA KARTUŞU-Y1: Sırt dikişi için

Sorumluluk Reddi

** 6555i PRT'de bulunmaz

Dipnotlar

Desteklenen ortam türleri - ¹ Bazı aydınger kağıtları kullanılamaz.

Isınma Süresi - ¹ Dokunmatik panel ekranında önemli işlemlerin yapılabilmesi için bekleme süresi 3 saniye ya da daha azdır.

Ağırlık - ¹ Toner şişesi dahil.

Doğrudan Baskı - ¹ Yalnızca web sitelerinden PDF yazdırma.

Modem Hızı - ¹ ITU-T Standart Tablo No.'ya göre 1

FAKS Belleği - ¹ ITU-T Standart Tablo No.'ya göre 1

Güç tüketimi - ² 0,9 watt'lık uyku modu tüm durumlarda mümkün olmayabilir. Belirli ağ yapılandırmaları ve seçenekleri cihazın derin uyku moduna geçmesini engelleyebilir. Daha fazla bilgi almak için lütfen kullanım kılavuzuna bakın
² Tipik Elektrik Tüketimi (TEC) değeri, kilowatt-saat (kWh) cinsinden ürünün 1 hafta boyunca tükettiği tipik elektrik miktarını temsil eder. Test yöntemi Energy Star tarafından tanımlanmıştır (http://www.eu-energystar.org).

Gürültü düzeyleri - ¹ Beyan edilen gürültü emisyonu ISO 7779 ile uyumlu

Bu form daki talep sadece Yukarıda Marka ve Modeli Belirtilen ürün içindir.